Sprzedaż SMB Dembud

+48 795 129 222

dzialczlonkowski@dembud.pl

Ostatnie gotowe apartamenty

Inwestycja

Nowoczesna i elegancka architektura nadaje wyjątkowego charakteru tej kameralnej inwestycji, która znajduje się przy ulicy Barszczewskiej w Warszawie. Projekt przemyślany w każdym, nawet najmniejszym szczególe stanowi odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

 

W sześciokondygnacyjnym budynku zbudowane zostanie łącznie 18 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 m2 do 134 m2. Do wyboru przyszłych lokatorów zostaną oddane komfortowe i przytulne kawalerki, a także przestronne i ustawne mieszkania 2 i 3-pokojowe. Dla najbardziej wymagających przygotowano przestronne apartamenty z 4 lub 5 pokojami, garderobami i dwiema łazienkami. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy, natomiast do mieszkania usytuowanego na parterze przynależy duży ogród o powierzchni blisko 360 m2. Dodatkowym atutem lokali są duże okna, które zapewniają odpowiednie nasłonecznienie wnętrz.

Zobacz mieszkania

Kameralna inwestycja

Przestronne mieszkania

Zielona okolica

Podziemny garaż

Blisko stacji metra

Duże tarasy i balkony

 

Atuty inwestycji

 

Lokalizacja

Rezydencja Potocka to nowoczesna i elegancka inwestycja na warszawskim Żoliborzu, która powstała z myślą o potrzebach wymagających osób.

 

Zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu mogą korzystać z uroków pobliskich parków. W odległości kilkuset metrów znajduje się Park Kępa Potocka oraz Las Bielański na długie weekendowe spacery piesze i rowerowe. Rezydencja Potocka jest wymarzonym miejscem do życia zarówno dla aktywnych singli, jak i rodzin z dziećmi.

 

  •     bardzo dobra lokalizacja,
  •     bliskość metra,
  •     bliskość basenu z aquaparkiem,
  •     bliskość parku Kępa Potocka i lasu Bielańskiego,
  •     bliskość Żoliborskiej plaży nad Wisłą,
  •     bliskość szkół i przedszkoli
  •     podziemny parking,
  •     ładne balkony i tarasy.

Zobacz mieszkania

Dostępne mieszkania

Apartament nr:

16

pokoje: 5
powierzchnia: 134.99m2

Plan mieszkania

Sprzedaż SMB Dembud

+48 795 129 222

dzialczlonkowski@dembud.pl

Copyright © Dembud Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa

Ostatnie gotowe apartamenty

Copyright © Dembud