List otwarty do Prezydenta m.st. Warszawy

List otwarty do Prezydenta m.st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego, w sprawie opłat za śmieci.

więcej

Ważne ogłoszenie

W związku z wprowadzeniem Warszawy od 10 Października 2020 do żółtej strefy Zarząd SBM Dembud zmienia godziny pracy biura ze względu na bezpieczeństwo Państwa i pracowników.
Nowe godziny pracy biura to:
Poniedziałek - Czwartek 09:00 - 15:00
Piątek 09:00 - 14:00

Kasa spółdzielni będzie czynna w każdą środę w godzinach 9:00 - 15:00

Witamy na stronie SBM Dembud

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa DEMBUD powstała w 1989 roku w Warszawie przy ul. Żytniej 46 pod numerem rejestracyjnym 2359. Siedziba Zarządu Spółdzielni SBM DEMBUD znajduje się przy ul. Żelaznej 41 lok. 9 w Warszawie. Naszym głównym obszarem działalności jest Zarządzanie nieruchomościami oraz Inwestycje mieszkaniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym doświadczeniem i wieloletnim dorobkiem inwestycyjnym.

Nowy system segregacji śmieci

Zapraszamy do zapoznania się z nowym systemem segregacji śmieci

więcej

Informacja

Od marca 2020 r. została ustalona jedna opłata za wywóz śmieci i wynosi ona 65 zł miesięcznie od gospodarstwa domowego w wielolokalowym budynku mieszkalnym.
Wszyscy mieszkańcy, którzy planują wyjechać, a ich nieobecność będzie trwała 1 miesiąc i dłużej, po zgłoszeniu tego faktu w administracji osiedla lub w biurze SBM DEMBUD nie będą obciążani powyższą opłatą, od następnego miesiąca od zgłoszenia.

Planowana inwestycja

Sloneczna

ul. Słoneczna 29/31

więcej

Rezydencja Potocka

odznaka

SBM Dembud została wyróżniona prestiżową Odznaką "Za zasługi dla Spółdzielczości" przyznawaną przez Krajową Radę Spółdzielczą.

więcej

certyfikat

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Dembud posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany na podstawie danych finansowych z roku 2013.

więcej

Realizowana inwestycja

Niecała 11

ul. Niecała 5

więcej