Uchwała - Wynik głosowania

Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części powierzchni dachowej w budynku przy Al. Jana Pawła II 61.

więcej

Komunikat

Zarząd SBM DEMBUD wprowadza zmiany organizacji pracy w SBM DEMBUD w związku z drastycznym wzrostem zachorowań związanym z rozprzestrzenianiem się kolejnego wariantu koronawirusa SARS-CoV-2 i zaleceniami Rządu dotyczącymi wprowadzenia przez pracodawców pracy zdalnej i hybrydowej.

Ze względu na wprowadzony system pracy hybrydowej w biurze Spółdzielni, od dnia 26 stycznia 2022r. Spółdzielnia przyjmuje interesantów w ograniczonym zakresie. Prosimy Państwa o zgłaszanie wszelkich spraw telefonicznie i e-mailowo na adres: biuro@dembud.pl

W sprawach wymagających spotkania prosimy o telefoniczne umówienie się.
Kasa będzie nieczynna od 1 lutego do 28 lutego 2022r.

Godziny pracy Biura:
Poniedziałek – Czwartek od godz. 9:00 do 15:00
Piątek od godz. 9:00 do 14:00

Przy recepcji, w budynku ul. Żelazna 41 znajduje się skrzynka na Państwa korespondencję.

Zarząd SBM DEMBUD

List otwarty do Prezydenta m.st. Warszawy

List otwarty do Prezydenta m.st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego, w sprawie opłat za śmieci.

więcej

Witamy na stronie SBM Dembud

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa DEMBUD powstała w 1989 roku w Warszawie przy ul. Żytniej 46 pod numerem rejestracyjnym 2359. Siedziba Zarządu Spółdzielni SBM DEMBUD znajduje się przy ul. Żelaznej 41 lok. 9 w Warszawie. Naszym głównym obszarem działalności jest Zarządzanie nieruchomościami oraz Inwestycje mieszkaniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym doświadczeniem i wieloletnim dorobkiem inwestycyjnym.

Nowy system segregacji śmieci

Zapraszamy do zapoznania się z nowym systemem segregacji śmieci

więcej

Informacja

Od marca 2020 r. została ustalona jedna opłata za wywóz śmieci i wynosi ona 65 zł miesięcznie od gospodarstwa domowego w wielolokalowym budynku mieszkalnym.
Wszyscy mieszkańcy, którzy planują wyjechać, a ich nieobecność będzie trwała 1 miesiąc i dłużej, po zgłoszeniu tego faktu w administracji osiedla lub w biurze SBM DEMBUD nie będą obciążani powyższą opłatą, od następnego miesiąca od zgłoszenia.

Planowana inwestycja

Sloneczna

ul. Słoneczna 29/31

więcej

Rezydencja Potocka

odznaka

SBM Dembud została wyróżniona prestiżową Odznaką "Za zasługi dla Spółdzielczości" przyznawaną przez Krajową Radę Spółdzielczą.

więcej

certyfikat

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Dembud posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany na podstawie danych finansowych z roku 2013.

więcej

Realizowana inwestycja

Niecała 11

ul. Niecała 5

więcej